WSV Woudrichem Roeien

Resultaten van de klasses waarin WSV Woudrichem deelnam, volledige resultaten te zien op skiffieworlds.com

 

Over 50 Mens – Heat 1  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 11:43.14
2 Ullapool CRC 11:43.67
3 Loch Broom SC 12:40.00
4 Boatie Blest 13:22.00
5 Queensferry 13:42.00
6 Carrick 15:24.00
     
Over 50 Mens – Heat 2  
1 RowPorty 12:22.93
2 Dunbar CRC 12:29.29
3 North Berwick RC 12:35.14
4 Crail CRC 13:02.37
5 Islay 13:05.26
6 WSV Woudrichem 13:07.98
7 St Ayles 13:17.68
8 Blakeney 13:52.57
9 Troon 14:56.31
     
Over 50 Mixed Heat 1  
1 North Berwick 12:34.07
2 Row Porty 13:13.34
3 Boatie Blest 13:29.40
4 Bunillidh RC 13:35.81
5 Dunbar 14:18.25
6 Women on Water 14:56.75
7 Loch Broom SC 15:48.75
8 Troon 15:56.09
9 Queensferry 17:42.42
10 Stornoway 18:37.64
     
Over 50 Mixed Heat 2  
1 Coigach CRC 13:05.75
2 St Ayles 13:43.28
3 Ullapool 13:44.59
4 WSV Woudrichem 14:48.42
5 Blakeney 15:02.21
6 Isle of Seil 15:11.23
7 Wind & Oar 15:34.20
8 Lake Champlain 16:09.84
9 Pittenweem 16:40.36
     
Over 50 Mixed Final  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:15.04
2 North Berwick 12:15.90
3 RowPorty 12:29.67
4 Bunillidh 12:42.54
5 Boatie Blest 12:46.79
6 St Ayles 12:56.79
7 Ullapool CRC 13:02.59
8 Dunbar RC 13:34.35
9 Women on Water 13:36.06
10 CRA Blakeney 13:51.93
11 WSV Woudrichem 14:01.42
12 Loch Broom SC 14:08.60
13 Wind & Oar 14:12.53
14 Isle of Seil 14:15.86
   
Open A Mixed Heat 1  
Place Club Time m:s
1 North Berwick RC 12:17.51
2 Bunillidh 12:37.37
3 Newburgh RC 12:50.73
4 Dunbar 12:59.93
5 Loch Broom SC 13:12.29
6 Newhaven CRC 13:19.48
7 Royal West 13:22.98
8 Queensferry RC 13:38.78
9 Pittenweem RC 14:10.48
10 Portsoy Skiffettes 14:12.73
11 Isle of Seil 15:14.17
12 Troon 16:09.15
     
Open A Mixed Heat 2  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:07.95
2 RowPorty 12:32.78
3 St Ayles 12:44.56
4 Ullapool CRC 12:50.23
5 Crail CRC 12:51.25
6 Islay 12:57.40
7 Boatie Blest 13:49.96
8 Carrick CRC 14:31.23
9 Firth of Clyde CRC 14:33.06
10 North Queensferry CRC 14:35.21
11 WSV Woudrichem 14:59.40
12 Stornoway RC 15:59.14
     
Open B Mixed Heat 1  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:27.04
2 Boatie Blest 13:11.45
3 Newburgh RC 13:32.03
4 RowPorty 13:40.73
5 Islay 13:41.19
6 Newhaven CRC 13:52.59
7 Women on Water 13:58.15
8 Blakeney 14:12.15
9 Crail CRC 14:14.18
10 Lake Champlain 15:17.70
11 North Queensferry 15:42.06
     
Open B Mixed Heat 2  
Place Club Time m:s
1 North Berwick RC 12:54.20
2 St Ayles 13:20.78
3 Bunillidh RC 14:06.26
4 Ullapool CRC 14:10.20
5 Loch Broom SC 14:27.95
6 WSV Woudrichem 14:33.85
7 Isle of Seil 15:22.82
8 Stornoway RC 16:40.79
9 Moravian Academy 17:23.10
10 Troon CRC 18:06.73
11 Carrick CRC 21:31.10
     
Over 50 Mens Final  
Place Club Time m:s
1 Ullapool 11:57.03
2 Coigach CRC 12:08.75
3 Loch Broom SC 12:47.17
4 Dunbar 12:49.06
5 North Berwick 12:51.54
6 Row Porty 13:00.35
7 Crail 13:16.78
8 WSV Woudrichem 13:23.92
9 Boatie Blest 13:27.06
10 St Ayles 13:30.01
11 Islay 13:42.46
12 CRABlakeney 13:50.82
13 Queensferry CRC 14:05.84
     
Over 50 Womens Final  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 13:21.85
2 North Berwick 13:40.92
3 Loch Broom SC 13:49.93
4 St Ayles 13:50.45
5 RowPorty 14:06.06
6 Ullapool CRC 14:20.04
7 Boatie Blest 14:37.78
8 Lake Champlain 15:22.14
9 Wind & Oar 15:31.09
10 Women on Water 16:09.57
11 WSV Woudrichem 16:30.43
12 Troon RC 16:48.34
13 Pittenweem RC 17:08.48
     
Open A Mixed Final  
Place Club Time m:s
1 Coigach RC 12:03.42
2 North Berwick RC 12:14.73
3 RowPorty 12:19.20
4 Newburgh RC 12:35.51
5 St Ayles RC 12:36.95
6 Ullapool CRC 12:38.17
7 Crail 12:44.00
8 Bunillidh RC 12:48.15
9 Islay 12:57.59
10 Newhaven CRC 13:13.59
11 Dunbar RC 13:15.50
12 Loch Broom SC 13:22.07
13 Royal West 13:31.14
14 Boatie Blest 13:51.56
     
Open B Mixed Final  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:14.96
2 North Berwick 12:30.14
3 Boaitie Blest 12:48.00
4 St Ayles RC 12:50.10
5 Newburgh RC 13:13.70
6 Ullapool CRC 13:24.39
7 Islay 13:25.00
8 RowPorty 13:27.90
9 WSV Woudrichem 13:38.48
10 Bunillidh 13:39.01
11 Loch Broom SC 13:41.43
12 Newhaven CRC 13:41.71
13 Women on Water 13:42.28
14 Isle of Seil 14:30.62
     
Over 40 Mens Heat 1  
Place Club Time m:s
1 North Berwick RC 11:50.87
2 Coigach CRC 12:02.70
3 Ullapool CRC 12:17.12
4 Newburgh 12:35.46
5 Newhaven CRC 12:41.15
6 Royal West 12:43.53
7 St Ayles 12:52.90
8 Carrick 14:41.78
9 Wick CRC 15:18.59
10 Troon CRC 15:25.73
11 Moravian Academy 15:28.09
12 GalGeal 17:01.89
     
Over 40 Mens Heat 2  
Place Club Time m:s
1 Row Porty 11:56.26
2 Boatie Blest 11:59.90
3 Bunillidh RC 12:21.79
4 Crail CRC 12:23.89
5 Islay 12:29.92
6 Loch Broom SC 12:35.61
7 Dunbar CRC 12:50.73
8 WSV Woudrichem 13:09.04
9 Queensferry 14:02.59
10 North Queensferry CRC 14:52.96
     
Over 40 Mixed Heat 1  
Place Club Time m:s
1 Crail CRC 12:36.73
2 Ullapool CRC 12:38.29
3 RowPorty 13:17.68
4 Newburgh 13:20.73
5 Newhaven CRC 13:24.48
6 Bunillidh 13:30.70
7 Dunbar 13:37.59
8 Royal West 13:55.78
9 St Ayles 14:33.76
10 Pittenweem 14:44.06
11 Troon CRC 17:04.20
     
Over 40 Mixed Heat 2  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:44.39
2 North Berwick 13:10.34
3 PortSoy Skiffettes 14:02.57
4 Queensferry CRC 14:04.10
5 Islay 14:04.71
6 Loch Broom SC 14:05.26
7 Boatie Blest 14:12.09
8 CRABlakeney 14:32.57
9 Isle of Seil CR 14:38.82
10 WSV Woudrichem 14:42.84
11 Firth of Clyde 14:50.79
12 North Queensferry 15:07.67
13 Carrick CRC 15:33.00
14 Wick 16:38.46
     
Over 40 Mens Final  
Place Club Time m:s
1 North Berwick 11:50.40
2 Coigach CRC 11:51.20
3 Boatie Blest 11:54.21
4 RowPorty 11:54.79
5 Ullapool CRC 11:55.21
6 Bunillidh 12:05.73
7 Crail CRC 12:23.48
8 Islay 12:31.90
9 Loch Broom SC 12:32.81
10 Newhaven RC 12:45.26
11 Newburgh RC 12:46.26
12 Royal West 12:48.51
13 Dunbar 13:00.43
14 St Ayles 13:04.76
     
Over 40 Mixed Final  
Place Club Time m:s
1 Ullapool CRC 12:24.09
2 Coigach CRC 12:38.57
3 Crail RC 12:39.23
4 North Berwick RC 12:57.45
5 RowPorty 12:59.50
6 Newburgh 13:15.12
7 Newhaven CRC 13:24.34
8 Bunillidh 13:31.21
9 Dunbar 13:44.78
10 Loch Broom SC 13:55.32
11 BoatieBlest 13:57.29
12 Islay 14:12.32
13 Newburgh 13:15.12
14 PortSoy Skiffettes 14:29.81
     
Open Women Heat 1  
Place Club Time m:s
1 Ullapool CRC 13:14.26
2 RowPorty 13:36.06
3 Boatie Blest 13:38.73
4 Crail CRC 13:44.57
5 Bunillidh 14:30.92
6 CRABlakeney 15:36.90
7 Portsoy Skiffettes 15:58.00
8 North QueensferryCRC 16:00.37
9 Women on Water 16:07.46
10 Queensferry RC 16:23.93
11 Lake Champlain 16:27.10
12 WSV Woudrichem 17:21.89
     
Open Women Heat 2  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 13:20.18
2 North Berwick RC 13:45.90
3 St Ayles RC 13:55.09
4 Loch Broom SC 14:03.76
5 Islay 14:40.98
6 Newburgh RC 14:58.98
7 Dunbar CRC 15:02.96
8 Newhaven CRC 15:45.73
9 Stornoway RC 15:55.70
10 Wind & Oar 15:56.95
11 Pittenweem RC 16:30.37
12 Troon CRC 20:59.90
     
Open Men Heat 1  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:06.71
2 Ullapool CRC 12:33.23
3 Crail CRC 12:46.53
4 St Ayles RC 13:10.12
5 Bunillidh 13:33.73
6 Women on Water 13:44.40
7 WSV Woudrichem 13:53.20
8 Newhaven CRC 13:59.23
9 CRABlakeney 14:25.70
10 Stornoway RC 14:30.70
11 Queensferry RC 14:50.04
12 Carrick CRC 18:52.64
     
Open Men Heat 2  
Place Club Time m:s
1 North Berwick 12:18.78
2 RowPorty 12:32.42
3 Islay 12:35.37
4 Boatie Blest 12:49.61
5 Newburgh RC 12:49.61
6 Royal West 13:29.29
7 Dunbar CRC 13:34.68
8 Loch Broom SC 13:47.70
9 Wick CRC 14:51.64
10 North Queensferry 14:55.17
11 GalGael 15:08.42
12 Troon CRC 16:44.89
     
Open Womens Final  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 13:08.79
2 St Ayles RC 13:10.76
3 Ullapool CRC 13:36.51
4 North Berwick RC 13:39.89
5 Crail 13:41.40
6 Loch Broom SC 13:52.82
7 Boatie Blest 13:56.59
8 RowPorty 13:57.73
9 Islay 14:32.93
10 Bunillidh 15:05.78
11 Dunbar RC 15:24.53
12 Newburgh RC 15:44.40
13 CRABlakeney 16:24.50
14 Portsoy Skiffettes 16:27.57
     
Open Mens Final  
Place Club Time m:s
1 Coigach CRC 12:03.29
2 North Berwick RC 12:09.14
3 Ullapool CRC 12:15.25
4 Islay 12:18.23
5 RowPorty 12:27.86
6 Newburgh 12:36.68
7 BoatieBlest 12:39.11
8 Crail CRC 12:45.70
9 Bunillidh 12:46.53
10 St Ayles RC 13:13.64
11 WSV Woudrichem 13:19.92
12 Royal West 13:22.06
13 Dunbar RC 13:28.89
14 Women on Water 13:29.68

 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 Onderdeel van WSV Woudrichem

www.wsv-woudrichem.nl